Dobry fryzjer Bielsko-Biała


Co mówią nasi klienci:

Jestem stałą klientką salonu fryzjerskiego w DH Wokulski. Za każdym razem po wyjściu z salonu jestem bardzo zadowolona! Panie są bardzo miłe i sympatyczne. Salon po remoncie jest śliczny.

– Jolanta


Robiłam sobie w tym salonie ombre i jestem zachwycona. Pani fryzjerka cały czas doglądała moich włosów czy już uzyskały odpowiedni ton, profesjonalne podejście do tematu! Polecam wszystkim. Taniej tej usługi w Bielsku nie znalazłam.

– Ewelina


Ten salon poleciła mi znajoma, skorzystałam. Z czystym sumieniem mogę go również polecić, dobra i fachowa obsługa. Zafundowałam sobie strzyżenie z farbowaniem i efekt był bardzo zadowalający. Jednym zdaniem jest to na prawdę dobry fryzjer w Bielsku-Białej.

– Katarzyna


Polecam wszystkim, zarówno paniom jak i panom. Miła i profesjonalna obsługa, salon bardzo elegancki i w samym centrum miasta. Panie są mistrzyniami w swoim fachu. Bardzo atrakcyjne ceny!

– Jadwiga


Dobry Fryzjer Bielsko

– tak mówią o nas nasi Klienci. Każdy Klient jest dla nas ważny, tak samo jak każdy klient jest inny. Ma inną osobowość, cechy charakteru i co za tym idzie inne potrzeby dotyczące wyglądu i fryzury. Również każdy ma inne włosy, wygląd zewnętrzny czy inne rysy twarzy. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, niezależnie czy jest to kobieta, mężczyzna, osoba młoda czy w sile wieku. Stawiamy na pełen profesjonalizm oraz fachową obsługę. Słuchamy naszych Klientów i staramy sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Pracujemy tak, aby każdy Klient z Bielska-Białej mógł o nas powiedzieć: „To jest dobry fryzjer!” Na tym jednak nie kończy się rola dobrego fryzjera. Fryzjer musi również umieć odczytać potrzeby swoich klientów, doradzić im czy nawet pełnić rolę psychologa, który ich wysłucha oraz zrozumie. Tak budujemy atmosferę w naszym salonie fryzjerskim aby każdy czuł się komfortowo i przytulnie.