Fryzjer Bielsko-Biała


O Nas

Nasz Salon mieści się w samym centrum Bielska-Białej w Domu Handlowym Wokulski (tuż obok Galerii Sfera).

Od 12 lat cieszy się sporym zainteresowaniem mieszkańców, co zachęciło Nas do dalszego rozwoju. W 2014 urządziłyśmy Salon w nowoczesnym stylu zmieniając całkowicie wystrój.

Powstał z myślą o kobiecie współczesnej, kobiecie zadbanej, pełnej szyku i elegancji.

Korzystamy z wysokiej jakości produktów i kosmetyków do pielęgnacji włosów aby móc świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Podczas rozmów i konsultacji z Klientem doradzamy odpowiednią pielęgnację, strzyżenia lub koloryzację włosów. Staramy się dobrać taką fryzurę, która będzie pasował do stylu życia oraz barwy oczu i cery Klienta.
Profesjonalizm i pasja do swojego zawodu to jest to, co wyróżnia nasz salon fryzjerski. Nasz salon w Bielsku-Białej został zaaranżowany w taki sposób aby każdy Klient mógł w nim wypocząć oraz poczuć się wyjątkowo. Aby w pełni sprostać oczekiwaniom i zmieniającym się trendom w modzie stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności związane z fryzjerstwem. Szkolimy się systematycznie u znanych stylistów i na cyklicznych kursach oraz korzystamy z najlepszych jakościowo materiałów: farb, odzywek, szamponów.

Fryzjer Bielsko w Domu Handlowym Wokulski znajduje się w ścisłym centrum Bielska, dzięki czemu ma on łatwy dostęp dla wszystkich Klientów. W pobliżu znajdują się centra handlowe oraz główne ulice handlowe Bielska-Białej. Sprawia to, że lokalizacja naszego zakładu fryzjerskiego jest bardzo dogodna. Serdecznie zapraszamy do fryzjera Bielsko będąc na codziennych zakupach, w drodze do pracy lub podczas powrotu do domu. Fryzjer damski w Bielsku-Białej – to jest Twoje miejsce relaksu!